Skaitmeninė statyba

Metų statybos inžinierius

LSIS Garbės ženklas

LSIS kolegijos

Konsultacijos, arbitražas

Parama

Kontaktai

Lietuvos statybos inžinierių sąjunga

l.e.p. LSIS Prezidentas
Vincentas Vytis Stragys 

Mob. (+370) 698 20778, vincentas.stragys@vgtu.lt

 
Atestavimo administratorė, buhalterė
Lina Pesliakienė 
Tel.: (85) 2341817
E. paštas: lsis@lsis.lt

Adresas:

Antakalnio g. 54-510
Vilnius LT-10303

Įmonės kodas 303313380
Sąskaitos Nr. LT32 7044 0600 0796 4386
AB SEB bankas, banko kodas 70440

PVM mokėtojo kodas LT100010211914

 

Lietuvos statybos inžinierių sąjungos ir apskričių klubų, bendrijų sąrašas

Eil. Nr.

Klubas, bendrija

Pirmininko, pavaduotojo vardas, pavardė

Telefonas, fax., el.paštas

 

Adresas

1.

LSIS

 

Vincentas V. Stragys

 

Lina Pesliakienė

(85) 2341817

lsis@lsis.lt

  Antakalinio g. 54-510,

Vilnius

 

2.

Vilniaus klubas

Julius Gajauskas

8685 67 848

Tel./fax (85) 2370646

julius.gajauskas@gmail.com

Trakų g.1/26,

Vilnius LT 01132

3.

Kauno apskrities bendrija

 

Žymantas Rudžionis

 

Aušra Stankūnienė

Tel./fax (837) 451 438

8687 50991

zymantas.rudzionis@ktu.lt

ausra@kasib.lt

 

Studentų g.48,

Kaunas LT 51367

 

 

4.

 

 

Klaipėdos miesto klubas

Tautvydas Petras Tubis

 

Vitalij Žavrid

(846) 411 602;

 8686 76153

Fax.(846) 312 398

tautvydas@projektai.lt

 Taikos g. 24a,

Klaipėda LT 91222

 

5.

Šiaulių apskrities bendrija

Jonas Šarakauskas

 

Lina Vaitiekaitienė

(8415) 23458, jonas@p-k.lt

865542350

(8415) 23458 tel/fax.; lina@p-k.lt

Tilžės g.170,

Šiauliai LT 76296

UAB „Pastatų konstrukcijos“ 315 k.

6.

 

Panevėžio apskrities klubas

Lionginas Sakalauskas

 

Bronislava Juodžbalienė

(845) 505 530;

8 686 40350

(845) 505 520 fax.

(845) 505 582

8614 76503

lsakalauskas@pasik.lt

bjuodzbaliene@pasik.lt

Puzino g.1,

Panevėžys LT 35173

7.

 

Utenos apskrities klubas

Valdas Kaulinis

8 610 10636

fax. 8389 71 404

kaulinis.valdas@gmail.com

Naujasodžio g.63, Utena LT 28241

8.

Marijampolės apskrities bendrija

Antanas Edvardas Banaitis

 

 

Aloyzas Jurdonas

 

 

 

Irena Valinčienė

8696 62066

antanas.banaitis@marijampole.lt

 

 

8 (343) 52201, 8698 33862

aloyzas@ugira.lt

 

8 605 90045

irenuke@yahoo.com

LT68307
Gedimino 11,
Marijampolė

 

Adresas korespondencijai:

Dailidės g.10, LT 68307 Marijampolė

9.

Telšių apskrities bendrija

 

Romualda Remėzienė

 

(8444) 69360, fax. (8444) 60172

mob. 8682 23037

projektavimas@banduva.lt

info@sistelsiai.lt

www.sistelsiai.lt

Respublikos 19a,

Telšiai LT 87130

10.

Alytaus apskrities bendrija

Sigitas Stumbras

 

 

Anelė Sabonienė

(8698) 25173

sigitas.stumbras@alytus.lt

8620 46044

(8315) 51595

anele.saboniene@gmail.com

 

Pramonės g. 1

LT-62175

Alytus

LT EN

Sekite naujienas "Facebook"