Vasarai besibaigiant mūsų bendrijos nario Jauniaus Kavaliausko iniciatyva LSIS PAB nariai turėjo labai įdomią kultūrinę  ekskursiją  po Panevėžį, po UAB „Kriautės“ rekonstruotus objektus:  

  • Panevėžio miesto Dailės galeriją ir
  • Kraštotyros muziejų.

 

Jaunius supažindino su šių kultūros objektų rekonstravimo remonto darbų ypatumais. O Dailės galerijos direktorius Egidijus Žukauskas ir muziejaus darbuotoja su parodos ekspozicija bei fondais  ir muziejaus eksponatais. Inžinieriai savo kultūrinę programą užbaigė legendiniame restorane „Čičinskas”. Čičinsko kepsniui jau yra 50 metų ir bus  pripažintas šalies kulinariniu paveldu.

Ten pat per  didelį ekraną Linas Adomavičius pasidalijo UAB „Prorentus“ inžinierių unikalaus dujų saugyklos Murmanske, Rusijoje,  betonavimo, laikančiųjų ir pastolinių konstrukcijų projektavimo darbais. Labai buvo malonu matyti atliktus darbu ir didžiuotis mūsų inžinierių kūrybiniu darbu.

Taip pat aptarėme bendrijos šių metų veiklos planus ir planuojamus darbus. Buvo nutarta, kad kiekvienais metais bendrija teiks Metų statybos inžinieriaus apdovanojimui Statybos techninės priežiūros kategorijoje po vieną kandidatą. Šiais metais buvo nuspręsta Metų statybos techninio prižiūrėtojo nominacijai teikti LSIS narės Gražinos Broneikės kandidatūrą, kuri daug metų vykdo labai technologiškai sudėtingo objekto Amilina  statybos priežiūrą.