Kaip tapti rėmėju? 

Galimos 3 rėmimo formos:

– Skiriama 1,2 proc. parama.
– Juridinio asmens skiriama parama.
– Fizinio asmens skiriama parama.

Taip pat kreipiamės į visą statybos inžinierių bendriją, ragindami pasinaudoti galimybe ir 1,2 proc. savo sumokėtų gyventojų pajamų mokesčio pervesti LSIS.

Kaip tai padaryti?

Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>
pasirinkti e-deklaravimą, tuomet jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko)
Pasirinkite formą “Pildyti portale”
Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)
Užpildyti ir pateikti

Formai pildyti reikiami rekvizitai:
Lietuvos statybos inžinierių sąjunga
Įmonės kodas 303313380
Sąskaitos Nr. LT32 7044 0600 0796 4386
AB SEB bankas, banko kodas 70440
Adresas: Saulėtekio al. 11 SRK-I-310 Vilnius LT-10223

Kas gali tapti nariu – rėmėju?

Sąjungos nariais-rėmėjais gali būti fiziniai ir/ar juridiniai asmenys, pripažįstantys Sąjungos įstatus bei mokantys visuotinio Sąjungos narių susirinkimo nustatyto dydžio narių-rėmėjų mokestį.

Kuo svarbi rėmėjo parama?

Lietuvos statybos inžinierių sąjungą (LSIS) sudaro miestų ir regionų statybos inžinierių bendrijos, kurie vykdo savarankišką ūkinę veiklą.

Tik labai nedidelė bendrijų gautų pajamų dalis skiriama bendrajai LSIS veiklai finansuoti. Tuo tarpu LSIS siekia aktyviai plėtoti savo veiklą, tačiau susiduria su lėšų trūkumu savo planams įgyvendinti.

Todėl Lietuvos statybų sektoriuje veikiančias įmones kviečiame apsvarstyti galimybę suteikti paramą LSIS kaip pelno nesiekiančiai organizacijai, kad sėkmingiau siektume tikslų, kurių įgyvendinimas turėtų teigiamos įtakos visiems statybų sektoriaus dalyviams.

Kontaktas informacijai

Mantas Raišys

Mantas Raišys
El.paštas: lsis@lsis.lt
Tel.: +37061043043