2019 m. gruodžio 12 d. įvyko LSIS Panevėžio apskrities bendrijos narių susirinkimas.  Panevėžio apskrities bendrija per 2019 metus pasipildė 14 narių ir dabar bendrijoje jau turime 45 statybos inžinierius. Tai didžiausias bendrijos augimas per visą bendrijos gyvavimą. Bendrijos narių didinimas ir toliau lieka pagrindiniu sekančių metų tikslu. Bendrija kviečia prisijungti aktyvius, kūrybingus statybos inžinierius.  

Susirinkimo metu pasidalinome informacija apie LSIS ir LSIS Panevėžio bendrijos veiklą. Lietuvos statybos inžinierių sąjunga, būdama Atstovaujančių statybos inžinierius organizacijų (ASIO) nare, prisiėmė lyderystę rengiant statybos inžinieriaus kvalifikacijos suteikimo aprašą. Aprašas jau yra patvirtintas ASIO Valdymo komitete. Planuojama nuo 2020  vasario mėn. atestuotiems statybos inžinieriams pradėti suteikinėti statybos inžinieriaus kvalifikaciją.

Bendrijos pirmininkas kartu ir LSIS prezidiumo narys Vidas Šlivinskas informavo apie paskutinį šių metų LSIS narių visuotinį susirinkimą Marijampolėje, kurio metu buvo išrinktas dar vienas Prezidiumo narys Saulius Bekampis. Prezidiumo posėdyje Saulius Bekampis buvo išrinktas naujuoju  LSIS Prezidentu. 

LSIS Panevėžio bendrijos narių susirinkime pasveikinome 2019 metų jubiliatus, bendrijos narius statybos inžinierius: Lionginą Sakalauską,  Stanislavą Sakalienę, Joną Volodko, Kęstutį Grimalį, Alvydą Bukaltą, Kęstutį Škutą.

2020 kovo mėnesį LSIS sukanka 30 metų.

LSIS vykdantysis direktorius, Panevėžio bendrijos narys Linas Adomavičius, informavo apie kovo mėn. 20 d numatomą visų Lietuvos statybos inžinierių forumą vyksiantį Vilniaus Gedimino technikos universitete.  Pasirengti šiam forumui Panevėžio bendrija kuria Iniciatyvinę grupę. Kviečiame būti savanoriais ir prisijungti prie šios grupės. 

Susirinkime visiems bendrijos nariams buvo įteikti LSIS narių pažymėjimai su Profesinės etikos kodeksu. Taip pat kiekvienas bendrijos narys gavo statybos inžinieriaus daugiafunkcinį rašiklį su LSIS logotipu.

Antroje susirinkimo neformalioje dalyje, statybos inžinieriai Jaunius Kavaliauskas, Darius Petrauskas ir Linas Adomavičius pristatė jų bendrovių nuveiktus darbus ir kaip buvo įveiktos iškilusios problemos pareikalavusios statybos inžinierių sumanumo ir kūrybingumo.