Lietuvos statybos inžinierių sąjunga kviečia Jus tapti mūsų bendruomenės nariu (-e) ir aktyviai dalyvauti veikloje. Nariais (-ėmis) tampama tapus pasirinktos bendrijos nariais (-ėmis).

Norint tapti pasirinktos bendrijos ir  LSIS nariu turite el. paštu pateikti prašymą, gyvenimo aprašymą (CV)  ir vieno LSIS bet kurios bendrijos nario rekomendaciją.

 #DidžiuojamėsBūdamiInžinieriais
#ProudToBeAnEngineer

Paprasta ir greita:

  1. Parsisiųskite prašymo formą paspaudę ant nuorodos, užpildykite ir išsaugokite pdf formatu su grafiniu arba elektroniniu parašu. Pildydami susipažinkite su prašyme nurodytais dokumentais.
  2. Pasirenkite laisvos formos  Gyvenimo aprašymą (CV), kur aiškiai matytųsi jūsų darbinė veikla ir patirtis. Tam tinka ir ir Europass formos bei SSVA Gyvenimo aprašymo formos. Išsaugokite pdf formatu.
  3. Narystei taip pat būtina į bet kurios LSIS bendrijos nario laisvos formos Rekomendacija.  Tinka ir siūloma LSIS rekomendacijos forma. Dėl rekomendacijos galite kreiptis į pasirinktą LSIS bendriją arba geriausia tą, su kuria jau esate turėję reikalų. Gavę (Pasirašytą rekomendaciją) išsaugokite pdf formatu.
  4. Prašymą, Gyvenimo aprašymą ir Rekomendaciją siųskite adresu lsis@lsis.lt temoje nurodydami Prašymas tapti LSIS nariu V. Pavardė.
  5. Bendrija peržiūrėjusi prašymą gali su jumis susiekti pokalbiui.
  6. Visiems stojantiems nariams taikomas vienkartinis 50 EUR nario stojamasis mokestis. Sulaukę laiško su patvirtinimu, kad jūsų rekomendacija bei anketa peržiūrėta ir priimta, susimokėkite nario mokestį pagal nurodymus laiške. Bendrijai priėmus sprendimą, nariu tapsite nuo mokesčio sumokėjimo dienos.

Sveikiname prisijungus prie inžinierių bendruomenės! Laukiame jūsų idėjų ir pasiūlymų!