Kontaktai

Lietuvos statybos inžinierių sąjunga

LSIS direktorius
Linas Adomavičius  Mob.: +370 620 97500, direktorius@lsis.lt

Atestavimo administratorė, buhalterė
Lina Pesliakienė 
Tel.: +370 5 2341817
E. paštas: lsis@lsis.lt

LSIS Prezidentas
Vincentas Vytis Stragys  Mob.: +370 698 20778, vincentas.stragys@vgtu.lt

Adresas:

Antakalnio g. 54-163
Vilnius LT-10303

Įmonės kodas 303313380
Sąskaitos Nr. LT32 7044 0600 0796 4386
AB SEB bankas, banko kodas 70440

PVM mokėtojo kodas LT100010211914

 

Lietuvos statybos inžinierių sąjungos narių ir apskričių bendrijų sąrašas

Eil. Nr.

Klubas, bendrija

Pirmininko, pavaduotojo vardas, pavardė

Telefonas, fax., el.paštas

Adresas

1. VGTU kokybės vadybos centras
Ramūnas Setkauskas
telefonas (8 5) 274 50 94
el.paštas: vgtu.nmc@vgtu.lt
Linkmenų g. 28, Vilnius (26, 27, 28 kab.)

2.

Vilniaus apskrities bendrija Audrius Čepulis Mob.: +370 617 11285 audriusce@yahoo.com Trakų g.1/26, Vilnius LT-01132

3.

Kauno apskrities bendrija Žymantas Rudžionis

Aušra Stankūnienė

Tel./fax +370 37 451 438 Mob.: +370 687 50991 zymantas.rudzionis@ktu.lt
ausra@kasib.lt
Studentų g. 48, Kaunas LT-51367

4.

Klaipėdos bendrija Tautvydas Petras Tubis

Vitalij Žavrid

Tel.: +370 46 411 602; Mob.: +370 686 76153 Fax. +370 46 312 398 tautvydas@projektai.lt
 
Taikos g. 24a, Klaipėda LT-91222

5.

Šiaulių apskrities bendrija

Jonas Šarakauskas

Lina Vaitiekaitienė

Tel.: +370 415 23458 Mob.: +370 655 42350 jonas@p-k.lt
Tel/fax.: +370 415 23458 lina@p-k.lt
Tilžės g. 170, Šiauliai LT-76296
UAB „Pastatų konstrukcijos“ 315 k.

6.

Panevėžio apskrities bendrija

Vidas Šlivinskas
Bronislava Juodžbalienė
Mob.: +370 698 38010 vidas@pst.lt
Te.: +370 45 505 582 Mob.: +370 614 76503 bjuodzbaliene@lsispab.lt
Puzino g. 1, Panevėžys LT-35173

7.

Utenos apskrities bendrija

Valdas Kaulinis Mob.: +370 610 10636 Fax. +370 389 71404 kaulinis.valdas@gmail.com Naujasodžio g. 63, Utena LT-28241

8.

Marijampolės bendrija

Aloyzas Jurdonas
Vidmantas Valinčius
Irena Valinčienė
Mob.: +370 698 33862 aloyzas@ugira.lt
Mob.: +370 605 90042 vidmantas@sr.lt
Mob.: +370 605 90045 irenuke@yahoo.com
Gedimino g. 11, Marijampolė LT-68307
Adresas korespondencijai: Dailidės g.10, Marijampolė LT-68307

9.

Telšių apskrities bendrija

Romualda Remėzienė Mob.: +370 682 23037 info@sistelsiai.lt Kęstučio g. 4-318, Telšiai, LT87122

10.

Alytaus apskrities bendrija

Sigitas Stumbras
Anelė Sabonienė
Mob.: +370 698 25173 sigitas.stumbras@alytus.lt
Mob.: +370 620 46044 Tel.: +370 315 51595 anele.saboniene@gmail.com
Pramonės g. 1, Alytus LT-62175

LT EN

Sekite naujienas "Facebook"