Mieli kolegos ir kolegės, ši savaitė yra paskutinė paraiškų teikimui, kuris buvo pratęstas iki rugpjūčio 20d. 

Rugsėjo mėnesį kaip ir kasmet įvyks vienas didžiausių ir svarbiausių metų renginių Lietuvos statybininkų bendruomenei – Statybininkų dienos šventė.
Statybininkų diena – tai jau 22-us metus iš eilės organizuojama profesinė šventė, skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus ir įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą. Šventinis renginys kasmet suburia apie 400 dalyvių iš statybos verslo, valdžios, mokslo ir švietimo institucijų, giminingų asociacijų ir organizacijų.

Šiais metais šventė vyks Rugsėjo 10 d., Vytautas Mineral Spa, Birštone.

Statybininkų dienos šventės metu apdovanojami labiausiai pasižymėję šalies statybos sektoriaus darbuotojai, kuriems įteikiamos LR Seimo, Vyriausybės, Aplinkos ministerijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK), Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA), Lietuvos statybos inžinierių sąjungos (LSIS) ir kitų asociacijų padėkos bei apdovanojimai už nuopelnus statybos srityje. Aktyviausieji varžosi įvairiose sporto rungtyse jau tradicine tapusioje Statybininkų olimpiadoje. Šiemet jos dalyviai turės galimybę susirungti krepšinio, irklavimo ir šaudymo iš lankų rungtyse.

VISA INFORMACIJA APIE ŠVENTĖS PROGRAMĄ ŠIOJE NUORODOJE

Ši šventė mūsų bendruomenei svarbi dar ir todėl, kad mes apdovanosime geriausius statybos inžinierius, kurie gerina savo profesijos prestižą dirbdami profesionaliai ir laikydamiesi etikos kodekso. Apdovanojimai „Geriausias metų statybos inžinierius“ skiriami šiose nominacijose:

  • Metų projektuotojas – į apdovanojimą gali pretenduoti statinio projekto vadovai, statinio projekto dalių vadovai, kiti tiesiogiai statinių projektavimo procese dalyvaujantys inžinieriai; 
  • Metų statybos vadovas – į apdovanojimą gali pretenduoti statinio statybos vadovai,  statinio specialiųjų statybos darbų vadovai, kiti tiesiogiai statinių ar statinių dalių statybos procese dalyvaujantys inžinieriai;
  • Metų statybos techninis prižiūrėtojas  – į apdovanojimą gali pretenduoti statinio  statybos techninės priežiūros vadovai, statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo, kiti tiesiogiai statinių ar statinių dalių statybos priežiūros procese dalyvaujantys inžinieriai.

Siūlymus apdovanojimui „Geriausias metų statybos inžinierius“ gali teikti projektavimo, statybos, statybos valdymo ir priežiūros veiklą vykdančios įmonės, statytojai (užsakovai), visuomeninės organizacijos (sąjungos,  asociacijos ir kt.) arba patys kandidatai asmeniškai. 

Paraiškų vertinimo komisija:

  • Linas Adomavičius
  • Linas Černauskas
  • Mindaugas Petkevičius
  • Robertas Encius
  • Domas Čėsna
  • Paulius Bulota
  • Edmundas Endriukaitis

Apdovanotam asmeniui įteikiamas pažymėjimas „Geriausias metų statybos inžinierius“ ir atminimo dovana su užrašu – „Geriausias metų statybos inžinierius“, nurodant apdovanotojo vardą ir pavardę.

Apdovanojimo pažymėjimą pasirašo LSIS prezidentas ir LSA prezidentas. Apdovanojimą įteikia LSIS prezidentas ir LSA prezidentas  (arba kiti įgalioti asociacijų atstovai) profesinės Statybininkų dienos šventės renginyje. Informacija apie apdovanojamą „Geriausią metų statybos inžinierių“ skelbiama LSIS ir LSA informaciniais kanalais. 

Viskas ką Jums reikia padaryti, tai perskaityti nuostatus, užpildyti paraišką ir atsiųsti mums lsis@lsis.lt iki rugpjūčio 20 d.

Džiaugiamės, kad konkursas tampa vis populiaresnis ir kasmet matome vis didėjantį dalyvių skaičių, kas rodo profesijos prestižo augimą ir dėmesį skiriamą šiai specialybei.

INFORMACINIS PARTNERIS: