Kviečiame statybos inžinierius į konferenciją Engineering 4.0

Konferencijoje turėsite galimybę pasiklausyti aktualių pranešimų, kurių metu kalbės ir Lietuvos statybos inžinierių sąjungos – LSIS prezidentas Saulius Bekampis.

Intriguojančiomis ir kartais grėsmingomis prognozėmis jaudinanti ketvirtoji pramonės revoliucija kursto daug diskusijų. Robotika, savavaldžiai automobiliai, bepiločiai lėktuvai, daiktų internetas, nanotechnologijos, virtualios realybės įrenginiai ir kiti šiuolaikiniai technikos stebuklai netrukus dar labiau pakeis žmonių gyvenimą. Sulig greitai kintančiomis technologijomis, atsiranda vis didesnis poreikis plataus profilio inžinieriams. Tai žmonės, ant kurių pečių gula didelė atsakomybė – mokslo bei meno idėjas paversti realybe.

Portalas SA.lt kartu su partneriais organizuoja konferenciją „Engineering 4.0“, kurioje Lietuvos ir užsienio specialistai pristatys pranešimus apie sparčiai tobulėjančias technologijas, inžinieriaus specialybę ir Lietuvos universitetų galimybes paruošti pasaulinio lygio profesionalus. Taip pat šioje konferencijoje pasisemsite žinių, kaip sėkmingai eksportuoti intelektinį produktą ir ko reikia norint dirbti su tarptautiniais projektais.

Dalyvauti į konferenciją kviečiami projektuotojai, inžinieriai, architektai, mokslininkai, studentai, NT vystytojai ir kiti statybų bei informacinių technologijų entuziastai.

  • Data: vasario 20 d. (ketvirtadienis)
  • Laikas: 10–17 val.
  • Vieta: viešbutis „Radisson Blu Hotel Lietuva“ (Konstitucijos pr. 20, Vilnius)

Registracija į renginį šioje nuorodoje