2020 metais mes ir vėl renkame 3 GERIAUSIUS STATYBOS INŽINIERIUS (-ES).
Ši šventė mūsų bendruomenei svarbi dar ir todėl, kad mes apdovanosime geriausius statybos inžinierius, kurie gerina savo profesijos prestižą dirbdami profesionaliai ir laikydamiesi etikos kodekso. Apdovanojimai „Geriausias metų statybos inžinierius“ skiriami šiose nominacijose:

  • Metų projektuotojas – į apdovanojimą gali pretenduoti statinio projekto vadovai, statinio projekto dalių vadovai, kiti tiesiogiai statinių projektavimo procese dalyvaujantys inžinieriai; 
  • Metų statybos vadovas – į apdovanojimą gali pretenduoti statinio statybos vadovai,  statinio specialiųjų statybos darbų vadovai, kiti tiesiogiai statinių ar statinių dalių statybos procese dalyvaujantys inžinieriai;
  • Metų statybos techninis prižiūrėtojas  – į apdovanojimą gali pretenduoti statinio  statybos techninės priežiūros vadovai, statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo, kiti tiesiogiai statinių ar statinių dalių statybos priežiūros procese dalyvaujantys inžinieriai.

Siūlymus apdovanojimui „Geriausias metų statybos inžinierius“ gali teikti projektavimo, statybos, statybos valdymo ir priežiūros veiklą vykdančios įmonės, statytojai (užsakovai), visuomeninės organizacijos (sąjungos,  asociacijos ir kt.) arba patys kandidatai asmeniškai. 

Apdovanotam asmeniui įteikiamas pažymėjimas „Geriausias metų statybos inžinierius“ ir atminimo dovana su užrašu – „Geriausias metų statybos inžinierius“, nurodant apdovanotojo vardą ir pavardę.

Apdovanojimo pažymėjimą pasirašo LSIS prezidentas ir LSA prezidentas. Apdovanojimą įteikia LSIS prezidentas ir LSA prezidentas  (arba kiti įgalioti asociacijų atstovai) profesinės Statybininkų dienos šventės renginyje bei LSIS organizuojamame statybos inžinierių forume. Informacija apie apdovanojamą „Geriausią metų statybos inžinierių“ skelbiama LSIS ir LSA informaciniais kanalais. 

Viskas ką Jums reikia padaryti, tai perkaityti nuostatus, užpildyti paraišką ir atsiųsti mums lsis@lsis.lt iki liepos 20 d.

Informacinis partneris: