Pasiūlyk narystę Lietuvos statybos inžinierių sąjungoje

Narystė Lietuvos statybos inžinierių sąjungoje gali būti puiki dovana statybos inžinieriui (-ei) dėl daugybės priežasčių: jis (ji) galės prisijungti prie gausios savo profesijos atstovu bendruomenės ir kartu dalintis informacija, gauti naujausią su statyba ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, galės konsultuotis, lankytis specializuotuose renginiuose, susipažinti su kitais savo profesijos atstovais ir taip praplėsti savo pažinčių ratą, įsitraukti į sąjungos veiklą, teikti pasiūlymus, turės galimybę būti labiau pastebėti savo veikloje, būti nominuotam ir apdovanotam metų geriausio inžinieriaus rinkimuose.

Kaip galiu padovanoti narystę?

  1. Jei esu narys, rašau lsis@lsis.lt, gaunu sąskaitą apmokėjimui (aišku su nuolaida), apmoku ir el.paštu gaunu elektroninį dovanų kuponą. Įteikus dovaną naujasis narys užpildys naujo nario formą internetinėje svetainėje  priskirdamas save vienai iš teritorinių bendrijų. Bendrija priimdama narį į savo bendruomenę įteiks nario vardinį sertifikatą ir supažindins su veikla.
  2. Jei nesu sąjungos narys, bet pažįstu statybos inžinierių (-ę), kuris (-i) dar nėra Lietuvos statybos inžinierių sąjungos narys (-ė), rašau lsis@lsis.lt. Žinokite, jog naujasis narys bus priimtas greičiau jei pažįsta esamą narį, jei esamų narių nepažįsta, tuomet bus pakviestas susipažinti su Bendrijos, į kurią norėtų įstoti, pirmininku. Po pirmininko patvirtinimo naujasis narys užpildys naujo nario formą internetinėje svetainėje  priskirdamas save vienai iš teritorinių bendrijų. Bendrija priimdama narį į savo bendruomenę įteiks nario vardinį sertifikatą ir supažindins su veikla. Apmokėjimą galės atlikti pats naujas narys arba narystės dovanotojas gavęs sąskaitą apmokėjimui. Dovanotojui pageidaujant galime po apmokėjimo atsiųsti dovanos kuponą.

Jei turite klausimų būtinai kreipkitės el.paštu lsis@lsis.lt arba telefonu +370 656 97967