Rugsėjo 6 d. Klaipėdoje įvyks jau tradicine tapusi Statybininkų dienos šventė, kurią organizuoja Lietuvos statybininkų asociacija (LSA).

Ši šventė mūsų bendruomenei svarbi dar ir todėl, kad po kelių metų pertraukos mes vėl apdovanosime geriausius statybos inžinierius, kurie gerina savo profesijos prestižą dirbdami profesionaliai ir laikydamiesi etikos kodekso.

Statybininkų diena – profesinė šventė, įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą, skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus.

Tai vienas didžiausių ir svarbiausių metų renginių šalies statybininkų bendruomenei, į kurį pasidžiaugti savo pasiekimais kiekvienais metais susirenka per 400 statybos sektoriaus atstovų iš visų Lietuvos regionų.

„Bendrystė – Lietuvos statybininkų asociacijos veiklos esmė. Ją kasmet tvirtina Statybininko dienos šventė – viena iš retų galimybių statybininkams iš visų Lietuvos regionų, iš bendradarbiaujančių ar nuožmiai konkuruojančių statybos įmonių susirinkti ir neformalioje aplinkoje pasidžiaugti tuo, kas vienija – atsidavimu nelengvai profesijai“, – sako LSA prezidentas Dalius Gedvilas.

Skaitykite daugiau: 

www.statybininkai.lt

www.sa.lt

www.statybunaujienos.lt

Jūsų el. paštas nebus matomas viešai. Privalomi laukai pažymėti *

*